O Legitu

Naša medzinárodná sieť právnych inžinierov

Eduard Roch

Legal Engineer

Czech Republic & Slovakia

eduard@legito.com

Náš príbeh

Legito bolo založené v januári 2014, aby posunulo poskytovanie právnych služieb na novú úroveň. Verziu 1.0 našej platformy pre automatizáciu a riadenie dokumentov sme vydali v júni 2015.

Spočiatku to bola iba platforma ponúkajúca automatizované právny vzory pre jednotlivcov a malých podnikateľov. Nemali sme natoľko pokročilé, precízne funkcie ako teraz. Vtedy bolo pre nás ešte sci-fi, že by si klienti mohli sami automatizovať vlastné vzory dokumentov prepojené navyše so správou dokumentov.

Napriek tomu si užívatelia náš systém zamilovali pre jeho unikátne funkcie, ktoré im umožňovali vytvoriť právne dokumenty oveľa rýchlejšie ako predtým. Podpora našich vážených užívateľov pomohla Legito rapídne vylepšiť a rozvinúť do súčasnej podoby. Začiatkom roka 2017 sa Legito stalo dostatočne robustným na to, aby spĺňalo nároky významných a veľmi náročných medzinárodných spoločností. Sme hrdí na to, že naďalej pomáhame drobným podnikateľom vďaka našej verejnej zbierke automatizovaných vzorov a zároveň môžeme ponúknuť svoje služby oveľa väčším spoločnostiam v rámci nášho firemného riešenia.

V súčasnej dobe má Legito vyše 50 000 užívateľov z viac ako 30 krajín z celého sveta. Máme cez 30 zamestnancov a spolupracujeme s viac ako 200 právnikmi na tvorbe našej verejnej zbierky automatizovaných vzorov. Pre veľkých klientov sme tiež vybudovali unikátny tím právnych inžinierov, ktorý im pomáha pohodlne automatizovať tvorbu ich právnej dokumentácie, čím posúvame ich podnikania dopredu.

Inšpirujte sa na našom blogu a dozviete sa viac. Spojte sa s nami tiež na Facebooku, Twitteri a zaistite si tak aktuálne informácie o dianí v našej spoločnosti a zaujímavých udalostiach, kde sa môžeme stretnúť.

Náš manažérsky tím

Ondrej Materna

Ondřej Materna

CEO
ondra@legito.com

Ondřej je generálny riaditeľ (CEO) a spoluzakladateľ Legito. Je držiteľom magisterských titulov z práva a informačných technológií. Táto unikátna kombinácia viedla Ondreja k založeniu Legito, ktoré v sebe kombinuje oba tieto špecifické odbory. Predtým ako začal pôsobiť v Legito, pracoval viac ako 6 rokov v advokátskej kancelárii špecializujúca sa na oblasť IT práva a investície do technologických startupov.

Marketa Kabatova

Markéta Kabátová

CMO
marketa@legito.com

Markéta je marketing manažér (CMO) a spoluzakladateľka Legito. Skôr ako začala pôsobiť v Legito, pracovala pre Google a úspešný globálny startup Webnode. Markéta je tiež autorkou populárneho blogu o online marketingu.

Juraj Patus

Juraj Patuš

CTO
juraj@legito.com

Juraj je technický šéf (CTO) a spoluzakladateľ Legito. Predtým ako začal pôsobiť v Legito, pracoval na vývoji viacerých komplexných IT systémov, najmä v oblasti financií a nehnuteľností.

Iveta Pecharova

Iveta Pecharová

CSO
iveta@legito.com

Iveta je obchodný riaditeľ (CSO) Legito. Pred svojím pôsobením v Legito pracovala pre Gartner – globálneho lídra v oblasti technologického výskumu, a IBA – medzinárodná IT spoločnosť.

Michael Mladek

Michal Mládek

CFO
michael@legito.com

Michael je finančný riaditeľ (CFO) a spoluzakladateľ Legito. Michael získal svoje skúsenosti v odboroch controlling, corporate governance a medzinárodnej M&A vo firme TESCAN, prednej medzinárodnej spoločnosti v oblasti elektrónovej mikroskopie a ďalších vedeckých zariadení.